Sektörde Erdinç Nakliyat

|“FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDAN, PROJENİZİN PLANLANMASI, UYGULANMASI VE FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…”|

Erdinç Nakliyat, taşımacılık sektöründe faaliyetlerine 1980 yılında Dinç Kaya Nakliye Şirketi olarak başladı. Günün gelişen kurallarına uygun olarak 1999 yılında Erdinç Uluslararası Nakliyat Pet.Ürn.San.Tic.Ltd.Şti olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Devamlı artarak çeşitlenen yeni ve çok yönlü nakliye hizmetleri verebilmek amacıyla kurulmuş olan ERDİNÇ NAKLİYAT Ağır Proje Taşımacılığı, UZUN ve GENİŞ YÜK TAŞIMACILIĞI AĞIR NAKLİYAT ANKARA taşımacılığını da içeren taşımacılığın hemen hemen her alanındaki faaliyetlerini uygulayarak projeler için kurumsal çözümler üretmektedir.

FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDA SİZİNLE BİRLİKTEYİZ… Almak istediğiniz iş veya ihaleye teklif vermek için uzmanlarınızın yaptığı ön fizibilite çalışması aşamasında uzmanlarımızda projenizin üzerinde çalışmaya başlar ve projenin lojistik ayağı için ayrılacak bütçeyi en uygun maliyetlerle hesaplayıp size sunarız.
PROJENİZİN PLANLANMASIVE UYGULANMASINDA SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…Almış olduğunuz işin planlanması aşamasında projenize uygun olarak taşınması gereken malzemeleriniz için belirlenmiş araç ve ekipmanlarımızı, aylar hatta yıllar öncesinden sizin için rezervasyon yaparak belirlenmiş gün ve saatte hizmetinize sunarız.
FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ… Projeye vermiş olduğunuz teklif aşamasından, projenizin planlanması ve uygulanması aşamasında sizinle aynı ekibin içinde olduğumuzu hissettirerek çalışır. En az sizin kadar hassasiyetle hareket eder ve final sürecinde sizinle aynı gurur ve mutluluğu paylaşırız.

Ağır nakliyat|Ankara
www.erdincnakliyat.com
www.agirnakliyat.net

GÜRCİSTAN’ DA AÇILAN ŞUBEMİZ SAYESİNDE ÇALIŞMIŞ OLDUĞUMUZ ÜLKELER

GÜRCİSTAN-

TÜRKMENİSTAN-

AZERBAYCAN-

AFGANİSTAN-

IRAK-

İRAN-

KIRGIZİSTAN-

TACİKİSTAN-

ÖZBEKİSTAN-

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK KONUSUNDA HİZMET AĞINI GENİŞLETECEK DEV ATILIMLAR YAPTIK. TÜRKİYE DEN AVRUPA VE ASYA YA, AVRUPA VE ASYA DAN TÜRKİYE YE, AVRUPA DAN ASYA YA UZANAN TAŞIMACILIK AĞINI KURARAK, ULUSLARARASI AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI, ULUSLARARASI AĞIR PROJE TAŞIMACILIĞI VE ULUSLARARASI LOJİSTİK TAŞIMACILIĞI ALANLARINDA DA VİZYON VE İLKELERİMİZİ BİR ADIM DAHA İLERİYE TAŞIDIK.